לוגו לבן.png

וַיְהִי, אַחַר הַדְּבָרִים הָאֵלֶּה, כֶּרֶם הָיָה לְנָבוֹת הַיִּזְרְעֵאלִי, אֲשֶׁר בְּיִזְרְעֶאל--אֵצֶל הֵיכַל אַחְאָב, מֶלֶךְ שֹׁמְרוֹן"            מלכים א' פרק כא"

חיפוש

נ נח נחמ נחמן ובניו בע"מ – פוסט שני בסדרה

אנו ממשיכים היום לעוד פרק בסדרה המוקדשת ל"משפחה הלוחמת" – משפחת אייל מפסגות. למי שפספס את הפרק הקודם, אנו ממליצים לחזור ולקרוא אותו כאן למטה בפיד.


ובכן, שלוש שנים חלפו מאז הקמתו של "הפורום המשפטי" בראשות האחים נחי ומשה אייל, ובמאי 2008 נרשמה ברשם העמותות עמותה חדשה בשם 'ירוק עכשיו', שמטרתה המוצהרת: "הגנה על איכות הסביבה ושמירה על ערכי הטבע והנוף". בצירוף מקרים מעניין גם כתובת הארגון החדש נרשמה ברחוב המאסף 1 בירושלים, אותה כתובת שבה נרשם "הפורום המשפטי", שלוש שנים קודם לכן.


במשך מספר שנים מאז הקמת ארגון 'ירוק עכשיו', הוצגה יעל ישראל, הבת של אורי אריאל ומי שהיה הבוס של נחי אייל במפלגת 'תקומה' בזמנו, כמנהלת הארגון החדש שזה עתה נוסד. משכורת לעומת זאת, היא המשיכה לקבל בין השנים 2009-2015 אצל החבר נחי ב'פורום המשפטי' אשר בו היא הועסקה על תקן של "רכזת סביבה". אגב, יתכן ובעלי הזכרון החד שבינינו, זוכרים שבגלגול הקודם יעל ישראל עלתה לכותרות כפקחית רשות הט