לוגו לבן.png

וַיְהִי, אַחַר הַדְּבָרִים הָאֵלֶּה, כֶּרֶם הָיָה לְנָבוֹת הַיִּזְרְעֵאלִי, אֲשֶׁר בְּיִזְרְעֶאל--אֵצֶל הֵיכַל אַחְאָב, מֶלֶךְ שֹׁמְרוֹן"            מלכים א' פרק כא"

חיפוש

ליאון אורליצקי

"משרד ליאון, אורליצקי ושות` הוא מהמשרדים המובילים בישראל למתן שירותי חשבונאות וביקורת, מיסים וייעוץ. המשרד חבר ברשת MOORE INTERNATIONAL, המעניקה לו פריסה בינלאומית."

אתר משרד ליאון אורליצקי


היום נספר לכם על אחד מסניפיה של פירמת ליאון אורליצקי ושות, שאכן מעניק לו "פריסה בינלאומית". אבל לפני כן נזכיר שמשרד ליאון אורליצקי הוא אחד ממשרדי ראיית החשבון הגדולים בארץ, שאחד מבעליו היה עד שנת 2017 לא אחר מאשר ראש עיריית ירושלים, מר Moshe Lion - משה ליאון, שבסוף שנות ה-90 אף שימש כמנכ"ל משרד ראש הממשלה של בנימין נתניהו.


במהלך השנים שמו של משה ליאון צץ שוב ושוב בכל מיני פרשיות צווארון לבן והוא מצא את עצמו מבלה לא פעם בחדרי החקירות, בשל חשדות בעניינים שקשורים בין היתר להעלמות מיסים של המשרד שהיה בבעלותו. או בשל התנהלות כספית בעייתית של מפלגת הליכוד שהוא ניהל את חשבונותיה. וגם בעניינים הקשורים להתנהלותו ולהתנהלותם של בני הזוג נתניהו במהלך הקדנציה הראשונה של נתניהו כראש ממשלה. קורה.